Teknoloji

Epic Games Her Hafta Ücretsiz Oyun Listesi 2024 (Güncel)

0
Epic Games'in her hafta yeni bir ücretsiz oyun verdiği oyun listesi bu yazıda olacak. Her hafta güncellenecek. Takip etmeyi unutmayın.

Windows Sandbox Aktifleştirme

0
Windows'un kendi sanallaştırma uygulamasını kullanmak istiyorsanız buradakileri yapmanız gerekmekte.

Elementary OS 7.1 Kurulumu

0
Windows ve Mac OS alternatifi linux tabanlı olan elementary OS 7.1 versiyon kurulumu bu yazıda.

Windows Telefon Bağlantısı Uygulamasını Kaldırma

0
Cep telefonunuzdaki fotoğrafları, bildirimleri, mesajları görüntüleyebilmek için kullanılan Windows Telefon Bağlantısı aracını bilgisayarınızdan normal yollardan kaldıramıyoruz. Bunun için bir yöntem bulunmakta.

Stellarium ile 3D Gökyüzünü İzleyin

0
Bilgisayar veya telefonunuzdan ücretsiz olarak gökyüzünü anlık olarak üç boyutlu izleme imkânı sunan Stellarium ile birçok gezegen galaksi ve uydular ile ilgili bilgi de edinebilirsiniz.

Windows Update Kataloğu ve Güncelleştirme Geçmişi

0
Microsoft Update Kataloğu ile gerek olan güncellemeleri bulup kendiniz yükleyebilirsiniz. Yapmanız gereken ilgili güncellemenin KB numarasını girmek.

Günlük Epic Games Ücretsiz Oyunları 2023

1
Epic Games yeni yıla kadar her gün ücretsiz bir oyunla sizlerle. Çıkan oyunların listesi her gün güncellenecek. 24 saat içerisinde oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekmekte.

Windows 10 Türkçe Dil Ekleme

0
İngilizce veya farklı dilde Windows kurmuşsanız ve Türkçe dil eklemek istiyorsanız aşağıdaki videodaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

Rufus 4.3.2090 Kullanımı

0
Windows, Linux vb işletim sistemlerinin ISO (Önyüklenebilir imaj dosyaları) dosyalarını Flash belleğe yazdırıp kurulum yapmak için kullanılan araçlardan en çok tercih edilenlerden birisi olan Rufus yazılımının kullanımıyla ilgili video aşağıda.

Microsoft Office İndirme Linkleri (365-2016-2019-2021)

0
Microsoft Office yazılımlarını resmi sitesinden indirmek iiçin linklerin hepsini bir araya topladım. İhtiyacınıza göre indirebilirsiniz.

Son Yazılar

error: Lütfen Reklamlara Tıklayınız