MSI x470 chipsetli anakartlar Windows 10 destekli geliyor ve Windows 7 kullanabilmeniz için usb destekli bir kurulum medyası hazırlamanız gerekmekte. Aksi halde fare ve klavyenizi kullanmak için gereken USB portlar çalışmıyor. Bilgisayarınızı yeni Bunun için MSI Smart Tool ihtiyacınızı görüyor. Bunun yanı sıra Ryzen işlemcilerle ilgili Windows 7 kuramama sıkıntısı mevcut. Bunun için şu konuyu inceleyebilirsiniz. TIKLAYIN

Yapacaklarınız aşağıdaki videodadır. Özetle Windows 7 .iso dosyanızı programa gösterip flash belleğe yazdırıp, USB sürücüleri de üstüne eklediğinizde kurulum yaparken usb portlarınız çalışacak.

4 YORUMLAR

  1. aynı dedeıgınız gıbı yaptım ama olmadı calısmıyor merak ettıgım bısey var usb surucu ekle dedıgınızde orda bı dosya klasor vs bısey gosterıyormusunuz ben bısey gostermedım gosteremedım dogrusu

  2. Merhaba G4560 işlemcisi ve h110m pro d anakarta sahibim nostalji olsun diye Windows 7 kurmak istiyorum kurulumdan sonra herhangi bir uyumsuzluk hatalar ile karşılaşma durumum var mı?

  3. Bu programı netten buldum ama benim win10 da çalışmadı program açılmadı anakart gigabyte a320m,işlemcim ryzen 3 1300x win10 kurulu win7 kurmak için programı kullanacaktım ama program açılmadı ne yapmam lazım..?

Bir Cevap Yaz

Yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz