Steam, Origin, Uplay, Epic Games

Steam veya diğer platformlara çıkan oyunlar için oyun anahtarı (key) lisansı satın alabileceğiniz uluslararası veya yerli web siteleri bu konuda.

https://www.fanatical.com/tr/ İngiltere merkezlidir. 2012’de kurulmuş ve geniş bir oyun yelpazesine sahiptir. Türkçe dil de içeren siteden Steam veya Uplay için key satın alabilirsiniz. Not: Oyun platform (Steam,Origin,Uplay vb) ve bölge (region) seçeneğine dikkat ederek satın almalısınız.

HiFiPI

https://www.indiegala.com/ 2011 yılından beri faaliyetini sürdüren Indiegala, Steam ve Windows oyunlarını satın alabileceğiniz bir tedarikçi.

OSuOmU

https://www.humblebundle.com/ Humble Bundle 2010’da kurulmuş , ABD merkezli, genellikle oyun koleksiyonlarının satıldığı dijital oyun satış mağazasıdır. Satın aldığınızda harcadığınız her paranın bir miktarı seçeceğiniz yardım kuruluşuna bağış olarak aktarılır.

HVNbU6

https://www.greenmangaming.com/tr/ Green Man Gaming, 2009’da kurulmuş İngiliz merkezli video çok platformlu bir video oyun satış mağazasıdır. Not: Hangi platform (Steam,Origin,Uplay vb) ve bölge (region) seçeneğine dikkat ederek satın almalısınız.

R0aRCq

https://www.cdkeys.com/ CDKeys 20 yılı aşkın sektör deneyimine sahip dijital oyun kodu tedarikçisidir. Oyun platformu (Steam,Origin,Uplay vb) ve bölge (region) seçeneğine dikkat ederek satın almalısınız.

https://www.gamersgate.com/ GamersGate 2006’da kurulmuş İsveç merkezli Steam ve Epic Games için ürün anahtarı (cd-key) satın alabileceğiniz bir sitedir.

mb4xt0

https://www.foxngame.com/ Yerli bir site olan Foxngame, indirimli ve kampanyalı fiyat ile ürün sunan cd key, e-pin satın alınan bir e-ticaret sitesidir. Steam, Origin, Bizzard (Battle.net), Uplay gibi platformların oyunlarını alabilirsiniz. Not: Bazı oyunlar platformlar üzerinden hediye (gift) olarak size ulaştırılmaktadır.

zdwHdC

https://www.bynogame.com ByNoGame yine yerli olup, Online oyunlarla ilgili ürünleri bulabileceğiniz bir sitedir. Cd-key, e-pin satışı gibi hizmetler sunmaktadır.

Roi8tr

https://www.oyunfor.com/ 2010 yılında kurulmuş Türk ve yabancı iş ortaklarıyla online, offline pc ve konsol oyunları cd-key ve e-pin hizmeti sunmaktadır.

Sizin de bildiğiniz güvenilir satış siteleri varsa yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Site listesi için Forsaken Chronicles‘ a teşekkürler.

Bir Cevap Yaz

Yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz